Oficjalna strona internetowa PZW Costerina

Witamy wszystkich zainteresowanych na naszej stronie. Zachęcamy wszystkich wędkarzy do podzielenia się z innymi kolegami własnymi sukcesami, pomysłami, zdjęciami i krótkimi filmami. Wszelkiego rodzaju sugestie oraz materiały dotyczące koła i jego członków prosimy przesyłać na adres: listy@costerina.info

2021-12-27 SPRZEDAŻ ZNAKÓW I ZEZWOLEŃ


Zarząd Koła PZW nr 59 "Costerina" w Kościerzynie
informuje o sprzedaży
ZNAKÓW I ZEZWOLEŃ WĘDKARSKICH NA ROK 2022,
która odbędzie się w dniu 29.12.2021 r. o godzinie 16:00
w siedzibie koła przy ul. Traugutta 7.

2021-12-24



Niech świąteczne światełka
rozjaśnią zimowe mroki,
a Nowy Rok przyniesie radość, szczęście
i energię do działania!

Zarząd Koła "Costerina"

2021-11-29 PODZIĘKOWANIA



W dniu 20 listopada 2021 roku odbyło się sprzątanie linii brzegowej jeziora Gałęźnego.
Sprzątaniem śmieci, wycinką zakrzewień i gałęzi w linii brzegowej zajęli się członkowie koła Costeriny, koła Lubiany oraz pracownicy Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zarząd koła Costeriny wszystkim biorącym udział w tej akcji składa serdeczne podziękowanie i zaprasza na następne sprzątanie - wszyscy mile widziani!

2021-11-11 SPRZĄTANIE

2021-10-06 WALNE ZGORMADZENIE

2021-10-03 ZAWODY SPINNINGOWE

2021-08-16 MEMORIAŁ JANUSZA KUCZKOWSKIEGO

OGŁOSZENIE

PZW Zarząd Koła PZW „COSTERINA” w Kościerzynie
zaprasza członków Koła nr 59 „COSTERINA” na zawody wędkarskie

MEMORIAŁ JANUSZA KUCZKOWSKIEGO

w dyscyplinie spławikowej w kategoriach junior i senior,
które odbędą się 22 sierpnia 2021 r. (niedziela).
Zapisy do godz. 6 00 na jeziorze Mieliste w miejscowości Juszki, zbiórka parking PZW

2021-08-03 XXVIII TURNIEJ KÓŁ PZW



1 sierpnia 2021 r. na jeziorze Skrzynki Duże w Lipuszu zostały rozegrane zawody wędkarskie XXVIII Turniej Kół PZW, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Miastko, Skarszewy, Lubiana i w roli gospodarza Kościerzyna.

Stawką zawodów jest Puchar Przechodni z bogatą historią turnieju.
Tym razem zdobyła go drużyna z koła Skarszewy,
2 miejsce - koło Lubiana,
3 miejsce - koło Kołczygłowy,
4 miejsce - koło Miastko,
5 miejsce - koło Kościerzyna,
6 miejsce - koło Czarna Dąbrówka.

Najlepsi w sektorach:
Sektor A Jasiński Piotr koło Skarszewy
Sektor B Głodowski Jędrzej koło Kołczygłowy
Sektor C Borkowski Zygfryd koło Skarszewy
Sektor D Jakubek Mirosław koło Lubiana
Sektor E Sikorski Mieczysław koło Skarszewy
Sektor F Machut Wiesław koło Lubiana

Drużyna kościerskiego koła w składzie:
Daft Henryk, Homel Franciszek, Rekowski Tomasz, Dejk Stanisław, Wica Mirosław, Kukliński Bartłomiej.

«   <   1 - 2 - 3 - 4 - 5   >   »