Oficjalna strona internetowa PZW Costerina

Witamy wszystkich zainteresowanych na naszej stronie. Zachęcamy wszystkich wędkarzy do podzielenia się z innymi kolegami własnymi sukcesami, pomysłami, zdjęciami i krótkimi filmami. Wszelkiego rodzaju sugestie oraz materiały dotyczące koła i jego członków prosimy przesyłać na adres: listy@costerina.info




Kalendarz pracy wyciągu nart wodnych nad jeziorem Gałęźne w Kościerzynie w 2018 roku: czerwiec lipiec sierpień wrzesień.

2018-08-20 JUBILEUSZ KOŁA PZW COSTERINA



2018-08-18 INFORMACJA

Dnia 18 sierpnia 2018 r. na jeziorze Gałęźne wyciąg nart wodnych będzie pracował w wydłużonym czasie pracy tj. do godz. 24:00.
Uzgodniono z Zarządem Koła nr 59 "Costerina".

2018-08-15 WYNIKI ZAWODÓW: SPINNING II TURA


Wyniki zawodów wędkarskich w dyscyplinie spinningowej wieloturowych „O Tytuł Mistrza Koła”
Wyniki po II Turach.

2018-08-05



2018-07-14 WYNIKI ZAWODÓW WIELOTUROWYCH 2018 r.

Wyniki zawodów "O Tytuł Mistrza Koła spławik Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna"

1 miejsce Daniel Olszewski 5470 p
2 miejsce Henryk Daft 3615 p
3 miejsce Bartłomiej Puzdrowski 3330 p
4 miejsce Mirosław Puzdrowski 2485 p
5 miejsce Mirosław Wica 2325 p
6 miejsce Michał łosiński 2015 p
7 miejsce Sieradzki Kacper 1345 p Wejherowo nie brany do klasyfikacji
8 miejsce Dejk Stanisław 1180 p
9 miejsce Jacek Ostrowski 1135 p
10 miejsce Dariusz Opiński 1025 p
11 miejsce Dariusz Wesołowski 975 p
12 miejsce Franciszek Homel 795 p
13 miejsce Marek Jaremko 715 p
14 miejsce Roman Mrozewski 700 p
15 miejsce Tomasz Rekowski 455 p
16 miejsce Andrzej Maliszewski 195 p

Juniorzy
1 miejsce Jakub Socha 1195 p Wejherowo
2 miejsce Filip Słomiński 1070 p
3 miejsce Oskar Stankowski 80 p

Wyniki po III turach



Relacja filmowa

2018-07-07

2018-07-01 WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów wędkarskich w dyscyplinie spławikowej "O Tytuł Mistrza Koła" II tura
Puchar sołtysa Juszek Karola Wysieckiego

I miejsce Daniel Olszewski 2655 punktów
II miejsce Mirosław Puzdrowski 2570 punktów
III miejsce Bartłomiej Puzdrowski 1950 punktów
IV miejsce Jacek Ostrowski 1195 punktów
V miejsce Henryk Daft 1160 punktów
VI miejsce Michał Łosiński 1115 punktów.

Dziękujemy panu Karolowi i jego małżonce Izie, za ufundowane puchary, a w szczególności za wyśmienitą grochówkę, dosłownie "palce lizać".
Dziękujemy koledze Romanowi Roznerskiemu, za wsparcie "zaplecza kulinarnego".



Regulamin przyznawania punktów w zawodach wędkarskich w dyscyplinie spławikowej wieloturowych.

Wyniki po II turach

2018-06-16

«   <   1 - 2 - 3 - 4 - 5   >   »